שירותי חברת אפוקסיטק

ציפוי רצפות מושלם זו עבודת אומנות, הדורשת מיומנות!
חברת אפוקסיטק בע"מ, ביצעה בהצלחה אלפי מ"ר של ריצוף אפוקסי, וציפויים למשטחי בטון מכל הסוגים.צוות ותיק ומיומן המאמין באיכות! ומשתמש אך ורק בחומרים הטובים, האיכותיים והמבילים בארץ ובעולם, ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

אפוקסיטק מתמחה בביצוע כל סוגי הציפויים המיוחדים לרצפות, כגון:
ציפוי אפוקסי, M.M.A פוליאוריטן, בטון וציפויים דקורטיביים בנוסף מתמחה בנושא ריצוף מבנים ציבוריים, תעשייתיים, ציפוי חניונים, רצפות יצור במפעלים, שטחי מסחר, חנויות, גלריות, מסעדות, שטחי חוץ ופנים. בכל אחד מהחומרים ישנם מספר מערכות שניתנות לביצוע בהתאמה לסוג התשתית הקיימת, עומסים, תנועה, שטח רטוב או יבש.

ליטוש והברקת בטונים – תוך הספגת הבטון בחומרים מקשיחים ומשפרי עמידות. יציקות בטון שונות – בהחלקת בטון בכל הרמות האיכויות והתנאים, בהתאם לדרישות הלקוח ובאחריות מלאה.

חברת אפוקסיטק מתחייבת לביצוע המקצועי והאמין, לא רק בטיב החומרים בהם משתמשת, אלא גם ובמיוחד בעבודה עצמה. צוות חרוץ ונמרץ, שעושה את עבודתו נאמנה.

ציפוי רצפה אפוקסי, אפוקסי, רצפות אפוקסי, אפוקסיטק בע"מ

לציפוי ריצפה אפקוסי – יתרנות רבים ומגוונים בשלל תחומים:
כושר התחברות מעולה לבטון ולחומרים אחרים, חוזק ועמידה בשחיקה אטום למים ולנוזלים שונים, עמיד בחומצות ובכימיקלים תוקפניים, אנטי סטטי, צבעוניות ודקורטיביות. אין שינוי גובה פני הרצפה, לא מצריך הזזת מכונות, השבתה מינימלית של המקום / מפעל / מחסן. אפשרות לבחירת מבחר גוונים. אפשרות לשילוב ציפויים דקורטיביים.

את תכונותיו היחודיות של ציפוי האפוקסי לרצפות ניתן לקבל רק על ידי התאמה מושלמת והבנת החומר, ולכן יש להבין היטב את צרכיו ודרישותיו של כל לקוח ולהתאים את סוג האפוקסי לדרישות והצרכים היחודיים של העסק והמקום. על-ידי צוות בעל ניסיון ומיומנות גבוהה, כמו צוות אפוקסיטק בע"מ, תיווצר התוצאה האופטימלית, האיכותית והגבוהה ביותר, שתבטיח את שביעות רצונם של הלקוחות.

ציפויים לרצפות בתעשיה הציפויים למבני תעשיה ומבנים ציבוריים נוחים לשימוש, אסתטיים ומותאמת לאיכות הסביבה. ציפוי אפוקסי לרצפות בטון לתעשייה כבדה או קלה הוא פתרון לעסקים השואפים לאיכות. האפוקסי בעל תכונות מעולות ומיוחדות ליישומים במיוחד לשימוש בתעשייה.
ציפוי רצפות אפוקסי בתעשייה הכבדה או הקלה ניתן להגיע לרמות ניקיון גבוהות, אלסטיות ונוחות הליכה נגד החלקה, בידוד אקוסטי, אפשרות יישום במגוון צבעים לבחירה, מראה דקורטיבי ועמידות גבוהה לאורך שנים.

ציפוי אפוקסי לתעשייה בעל עמידות גבוהה לכימיקלים, מדללים, שמנים וחומצות. הרצפה מצטיינת בעמידות גבוהה בשחיקה, מראה דקורטיבי ופונקציונאלי, ניתן לשלב סימון שבילים למלגזות.

ציפוי הרצפות מתאים לשימוש במבנים ציבוריים ומסחריים ומספקים מידה מסוימת של אלסטיות, כדי ליצור נוחות הליכה ובידוד אקוסטי.הרצפה יכולה להיות מסופקת במגוון רחב של צבעים, רמות וחספוס. האחזקה השוטפת והשמירה על פני שטח נקיים והיגייניים, קלה ונוחה ועומדת בכל מגוון השימושים האפשריים.

עיצוב אפוקסי – רצפות יצוקות, מתחילות אט אט להופיע גם בבתים פרטיים, משרדים, חנויות, שטחי מסחר, אולמות תצוגה ועוד. למרות המקור התעשייתי, רצפות אלה יכולות להעניק לכל חלל מראה יפיפה ומיוחד, בזכות שלל הצבעים המדהים ומראה פני השטח הייחודיים. רצפות יצוקות שיועדו בעבר בעיקר למבנים ‏תעשייתיים, ניתן למצוא כיום ‏גם בחנויות מעוצבות, משרדי היי-טק ואף בבתים.

לפרטים נוספים מלאו טופס
ונחזור אליכם בהקדם:

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

חברת אפוקסיטק מאמינה באיכות!
לכן מקפידה ומשתמשת אך ורק בחומרים הטובים, האיכותיים והמובילים בארץ ובעולם,
ומאושרים ע"י מכון התקנים.

התקשרו עכשיו
שלחו מייל